2015-01-29

Sesjowe porządki

Studenci, jak tam sesja?? U mnie wszystko na razie na plus (raz plus 4, raz plus 3 ;)). Czekam na wtoreczek - wtedy mam najtrudniejszy egzamin w całej sesji.
A jak sesja to oczywiście... porządki! Nagła potrzeba sprzątania i porządkowania!
Na przykład zrobiłam ostatnio zdjęcia wszystkim kartkom, których fotek brakowało mi na postcrossing.com by mieć pięknie uzupełniony folder kartek otrzymanych. I jakie mam śliczne kartki! Na przykład popatrzcie przykładowo na ten przykład ;)


Duża kartka z Taiwanu. Śliczna! Aż wybaczam nietandardowe wymiary, które burzą mi długo przemyśliwaną koncepcję segregatora na pocztówki ;)

Znów mam pytanie (to o Wilno niezmiennie aktualne, co więcej - skłaniam się coraz bardziej także do odwiedzenia Rygi!)!
Jakie rzeczy można doczepić do pocztówki? Widziałam poprzyklejane na przykład monety. Jakie inne rzeczy dodajecie do kartek? 
Wiecie, co ja bym chciała najbardziej? Herbaty! Mój M. - prywatny konsultant spraw wszelakich - uwielbia herbaty i... no może by skorzystał w końcu na tym moim postcrossingowaniu ;)
A więc - co można bezinwazyjnie dodać do pocztówki, żeby przeszła wszystkie selekcje i sortownie i dotarła szczęśliwie do celu?

Happy Postcrossing!


Students! How are your exams?? I passed everything for now. But I am waiting for Tuesday - this day I have the hardest exam.
Exams? Of course, let's to clean up! The sudden need of cleaning and organising!
For example I organised my photos or postcards received on postcrossing.com, adding missing photos. And I have beautiful postcards! Like that one from Taiwan! A big colouful postcard. Pretty, isn't it? I even forgive this not standard size which distroy my long-considered conception of a sorter for postcards ;)


I have a question again! (this one about Vilnius is still actual, what's more - I think more and more about going to Riga too!)
What is possible to be attached to the postcard? I saw attached coins for example. What's more?
For me the best thing to add would be... a teabag! My M. - my private consultant to all matters - loves tea and... he could get something from "this postcrossing" ;)
So, what can be attached to the postcard to let it go through all selections and sorting and get to the destination happily?

Happy Postcrossing!


Студенты! Как ваши экзамены?? Я прошла все на данный момент. Но я жду вторника - в этот день у меня есть самый трудный экзамен.
Экзамены? Конечно, давайте, чтобы убирать! Внезапная необходимость очистки и организации!
Например, я организовала мои фотографии полученных открыткок на postcrossing.com. Я добавива недостающие фотографии. И у меня есть красивые открытки! Как тот из Тайваня! Большая красочная открытка! Я даже простила нестандартный размер, который уничтожил мой длинно считается зачатию сортировщика для открыток;)

У меня есть снова вопрос! (тот о Вильнюсе всё ещё актуальный, более того - я думаю больше и больше о поездке в Ригу тоже!)  Какие вещи могут быть бытьприсоединены к открытке? Я видела монеты например. Что ещё?
Для меня лучшая вещь, чтобы добавить это... пакетик чая! Мой М. - мой личный консультант по всем вопросам - любит чай и ... он мог бы получить что-то от "этого ...";)
Итак, что может быть прикреплено к открытке чтобы она прошл через все сортировки и добралась до назначения счастливо? 

Happy Postcrossing!

4 comments:

 1. Nie pocieszę Cię, że w tym roku moja sesja zakończyła się przed sesją! Teraz mam 4 tygodnie wolnego <3 Więc na początek się rozchorowałam i przeleżałam gdzieś z 1,5 tygodnia... nie ma to jak dobrze zacząć wolne ;)

  Co do Twojego pytania to otrzymałam kiedyś właśnie monetę oklejoną w papierek i doklejoną do pocztówki. Ja osobiście niczego nie doklejam, wolę włożyć do koperty ewentualnie jakieś bajery (np. herbatę czy bilet) jeśli ktoś na profilu zaznaczył, że koperta mu nie przeszkadza ;)

  ReplyDelete
 2. U mnie sesja w toku. Wczoraj był jeden egzamin, a 10 lutego drugi (taki kiler) i właściwie będzie po krzyku :-) A potem w końcu ferie (bo dotąd na UMK nie było przerwy między sesją, a nowym semestrem; od tego roku dopiero to wprowadzili) :-)

  Ja też skłaniałabym się ku herbacie - jest lekka, fajne smaki się zdarzają :) Moja przygoda z postcrossingiem jest w sumie gdzieś na początku i z PC nie dostałam jeszcze kartki w kopercie (chociaż nie wzbraniam się na profilu).

  ReplyDelete
 3. Jeśli chodzi o Wilno, to byłam tam i miasto mnie nie zachwyciło - większość to kościoły, a tych akurat zwiedzać nie lubię... Koniecznie trzeba odwiedzić Republikę Zarzeczańską, to malutkie państwo założone właśnie w Wilnie! A niedaleko Wilna - Troki, są przepiękne.
  Na blogu sporo pisałam o Wilnie, wklejam linki ;)
  o tym, co przywiozłam z Litwy i garść praktycznych informacji - http://sawatka.blogspot.com/2014/07/niestraszne-zycie-turysty-na-litwie.html
  http://sawatka.blogspot.com/2014/06/panstwo-w-panstwie-czyli-republika.html - o Republice Zarzeczańskiej
  http://sawatka.blogspot.com/2014/06/konradzie-dlaczego-mnie-przesladujesz.html - o miejscach związanych z Mickiewiczem w Wilnie
  http://sawatka.blogspot.com/2014/06/prawie-jak-rzym.html - o kościołach w Wilnie
  http://sawatka.blogspot.com/2014/06/najpiekniejsza-tapeta.html - o Trokach
  A jeśli chodzi o przyklejanie rzeczy na kartkach to hm, przyklejałam tylko naklejki, znaczki oczywiście, hehe taśmę ozdobną i monety, nie wiem, czy ryzykowałabym z czymś innym... :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wielkie, wielkie, stokrotne dzięki za wszystkie linki! Na pewno przed wyjazdem je dokładnie przejrzę! Dziękuję! :)))

   Delete

Thank you for leaving the sign of your presence here! Those words from you are really precious for me!
Please, remember to leave comments which DO NOT offend anyone. Be tolerant and friendly. People who decided to take part it this project devoted their time especially for you! :)