2016-04-03

Czas "zmartwychwstać"/ Time to bring it to live

Czas "zmarchwywstać" mojego bloga! Już przygotowałam kilka postów na ten miesiąc. Więc... można być pewnym tego, że przynajmniej miesiąc ten blog będzie żył :D

Time to bring my blog to life! I already prepared a few posts which will appear here this month. So... you can be sure that my blog will be alive for at least a month :D


Zdecydowałam o zmianie formy mojej tutejszej pisaniny. Miałam wrażenie, że nie umiem być wystarczająco pomysłowa, by pisać tylko o pocztówkach. Wydawało mi się moe pisanie o tym... nude. Co tutaj znajdziecie? Chciałabym podzielić się z Wami krótkimi wywiadami, jakie zrobiłam (robię?) z osobami z innych krajów. Część z nich dokonałam za pomocą pocztówek i listów :)

I decided to change a form of my blog. I had a feeling that I wasn't inventive enough to write just about postcards. I found my writing about it a bit boring. What will you find here now? I want to share with you my little interviews with people from different countries, some of them done via postcards and letters :)


Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić :)

So... I hope you'll have fun :)

2 comments:

  1. Mam nadzieję, że na więcej niż miesiąc blog wróci do życia :) Ja teraz też rzadko daję posty, ale jak będę mieć stały dostęp do internetu, to będę nadrabiać zaległości.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

    ReplyDelete
  2. Super, że wróciłaś również i do tego świata, Izo! Mam nadzieję, że będzie to dłuższy czas niż tylko miesiąc, a takie wywiady to świetna sprawa i z ogromną chęcią je przeczytam (jeden już mam za sobą, zaraz zabieram się za drugi) :)
    Jestem ciekawa, jakie kraje dla nas przygotowałaś!

    ReplyDelete

Thank you for leaving the sign of your presence here! Those words from you are really precious for me!
Please, remember to leave comments which DO NOT offend anyone. Be tolerant and friendly. People who decided to take part it this project devoted their time especially for you! :)