2015-05-20

Spontaniczne Kameralne Spotkanie Postcrosserów w Krakowie

Uprzejmie donoszę, że 17. maja w kawiarence przy ul. Szczepańskiej w Krakowie odbyło się Spontaniczne Kameralne Spotkanie Postcrosserów. Było nas aż... 5 postcrosserek :) Przy kawie i czekoladzie miło spędziłyśmy czas.

 

(Przepraszam za kolory zdjęć - i tak je musiałam nieumiejętnie podrasować, bo wyglądały jak z dzielnicy czerwonych latarni, a nie z eleganckiej krakowskiej kawiarenki ;))

Oczywiście popisałyśmy milion pocztówek...


...wypisując oczywiście kilka pamiątkowych...


...które powysyłałyśmy do siebie i dziś właśnie dostałam:

 

To gdzie następne spotkanie? ;>

P.S. O kościele w Mielcu najczęściej mówi się, że przypomina... skocznię narciarską ;) (to w nawiązaniu do poprzedniego posta).

Happy Postcrossing!


I would like to announce that on 17th of May in little cafe on Szczepańska street in Kraków the Spontaneous Postcrossers' Meeting took place. There were 5 postcrossers! We spend really nice time drinking coffee and hot chocolate.
We wrote million of postcards and later sent some of them to each other. Today I got one!
So... where is the next meeting? ;>

Happy Postcrossing!


Я хотела бы сообщить, что 17-го мая в маленьком кафе на улице Шчепанской в Кракове была Спонтаничная встреча посткроссеров. Были 5 людей! У нас были действительно хорошие время, мы пили кофе и горячий шоколад и писали миллион открыток, а позже послали некоторых из них друг к другу. Сегодня я получила одой открытку!
Где следующая встреча? ;>

Happy Postcrossing!


10 comments:

 1. świetna sprawa, mam nadzieję, że kiedyś też wezmę w takim spotkaniu udział :)

  ReplyDelete
 2. Takie meet-upy to naprawdę świetna sprawa! Szkoda, że ja nie miałam jeszcze okazji być na żadnym. Może następnym razem Poznań, hehe?! :)

  ReplyDelete
 3. Nigdy nie byłam na żadnym spotkaniu postcrosserów, Wrocław i Kraków to dla mnie za daleko. Ale gdyby odbyło się takowe w moim województwie albo w Łodzi, Poznaniu albo Gdańsku, to poważnie rozważałabym wybranie się na takowe spotkanie! Musiało się Wam świetnie gadać, w końcu macie taką samą pasję. :D

  ReplyDelete
 4. Ciekawa impreza, nigdy jeszcze nie byłem na takim spotkaniu. Milion pocztówek? To chyba była kosztowna impreza :)

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 6. Świetna sprawa z tym spotkaniem, mimo że stawiło się na nim tylko pięć osób, to i tak fajnie poznać osoby, które mają takie same szalone pasje :)
  Otrzymałam jedną pocztówkę z tego spotkania z Waszymi podpisami :)

  ReplyDelete
 7. Strasznie żałuję, że ten termin był taki dla mnie niekorzystny i mimo chęci pojawić się nie mogłam, ale mam nadzieję, że może w czerwcu będzie kolejne spotkanie :)

  ReplyDelete
 8. Świetny pomysł z tym spotkaniem. Strasznie Wam zazdroszczę ;D Ale mam nadzieję, że i mnie niebawem uda się wziąć w czymś takim udział. To musi być niesamowite uczucie, poznać ludzi, którzy mają tę samą szaloną pasję. ;)
  Pozdrawiam serdecznie ;)

  http://susannasadness.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Hello...do you wish a meet up card from Indonesia? I have some if you like to swap with me. You can pm me through FB inbox. My FB account name is just the same with this google account :)

  ReplyDelete

Thank you for leaving the sign of your presence here! Those words from you are really precious for me!
Please, remember to leave comments which DO NOT offend anyone. Be tolerant and friendly. People who decided to take part it this project devoted their time especially for you! :)